ҚКТЖК » Жаңалықтар » «ДУАЛЬДЫҚ ОҚЫТУ ЖҮЙЕСІ: КӘСІБИ БІЛІКТІЛІКТІ АРТТЫРУДЫҢ ЖАҢА МҮМКІНДІГІ»

«ДУАЛЬДЫҚ ОҚЫТУ ЖҮЙЕСІ: КӘСІБИ БІЛІКТІЛІКТІ АРТТЫРУДЫҢ ЖАҢА МҮМКІНДІГІ»

Қазалы көлік-техникалық жоғары колледжінде «Тепловоз және вагон шаруашылығы» бірлестігінің «ЖАҢА ҚАЗАҚСТАН: КӘСІБИ МАМАН,  ЖАРҚЫН БОЛАШАҚ» атты апталығы аясында арнайы пән оқытушысы Э.Маханова «ДУАЛЬДЫҚ ОҚЫТУ ЖҮЙЕСІ: КӘСІБИ БІЛІКТІЛІКТІ АРТТЫРУДЫҢ ЖАҢА МҮМКІНДІГІ» тақырыбында семинар өткізді. Семинарға әлеуметтік серіктестіктен «Қамқор-Вагон»ЖШС Қазалы вагон жөндеу депосының орынбасары  Ж.Е.Кабулов қатысты.

Семинардың мақсаты:

• Болашақ білікті маманның келешегі жарқын екендігіне көз жеткізу;

•   Бірнеше теміржол  біліктілігі арасында  байланыстарын  ұштастыру;

•    Теория мен тәжірибенің бір ізділігін  айқындау;

•    Студенттерді өз мамандығына сүйіспеншілікке, жауапкершілікке тәрбиелеу.

Қазіргі таңда колледжімізде дуальды оқыту жүйесінің элементтері оқу үдерісіне енгізілді.

Атап айтсақ, «07160600 - Темір жолдың вагондар мен рефрижераторлы жылжымалы құрамын пайдалану, жөндеу және техникалық қызмет көрсету»,1304000-«Автоматика және телемеханика және қозғалысты басқару», 06120200 «Ақпараттық қауіпсіздік жүйесі» мамандықтары бойынша теория мен тәжірибенің кіріктірілген бағдарламасы жасақталды.                                                                                                                         Аталған семинар дуальды оқыту жүйесі әлеуметтік серіктес мемелермен байланысты нығайту қажеттігін дәлелдеді.

20 ақпан 2024 ж. 3