ҚКТЖК » Жаңалықтар » “ТӘЖІРИБЕМЕН БӨЛІСУ- ҰСТАЗДЫҢ БАСТЫ ҚҰНДЫЛЫҒЫ”

“ТӘЖІРИБЕМЕН БӨЛІСУ- ҰСТАЗДЫҢ БАСТЫ ҚҰНДЫЛЫҒЫ”

Қызылорда облыстық оқу орталығы (әдістемелік кабинет) ұстаздарың өз іс-тәжірибелерімен әркез бөлісуін ұйымдастыруды жақсы жолға қойған. Соның айғағы, Қазалы көлік-техникалық жоғары колледжі директорының ақпараттық технология жөніндегі орынбасары Ахай Маржанкүл Керімбердіқызы-«Жаңа талаптарды ескере отырып, білім беру бағдарламаларын әзірлеуді ұйымдастыру және үйлестіру» , колледж әдіскері Сарсанбаева Гаухар Сараманқызы «Цифрлық білім беру ресурстарын қолданудың тиімділігі», шет тілі пәнінің оқытушысы Ерсайын Асыл Болатқызы «Цифрлық кітап жасауда қолданылатын онлайн сервистер» тақырыптарында баяндама жасап, тәжірибелерімен бөліскені үшін орталықтың Сертификатын иеленді. Әріптестерімізге шығармашылық табыс тілейміз!

08 сәуір 2024 ж. 0