ҚКТЖК » Жаңалықтар » ҚАУІПСІЗ ИНТЕРНЕТ-ҚАУІПСІЗ ӨМІР.

ҚАУІПСІЗ ИНТЕРНЕТ-ҚАУІПСІЗ ӨМІР.

Қазалы көлік -техникалық жоғары колледжінде 4 сәуір -Халықаралық интернет күніне орай АҚТ-23/11<< Ақпараттық қауіпсіздік техник >> тобында топ жетекшісі Каликова Жанар Қуандыққызының ұйымдастырумен <<Қауіпсіз интернет -қауіпсіз өмір>> атты ашық тәрбие сағаты өтті.Тәрбие сағатымыздың мақсаты:Студенттерді Бүкіләлемдік өрмек -интернетке байланысты білімдерін нығайту ,тиянақтау.<<Қауіпсіз интернет -қауіпсіз өмір-туралы толық ой қалыптастыру,студенттердің тапқырлық ,ізденімпаздық қасиеттерін қалыптастыру, шығармашылыққа баулу,пәнге қызығушылығын арттыру. <<Қауіпсіз интернет-қауіпсіз өмір >>туралы мәліметтер беріліп бейне-таспалар ұсынылды.Сонымен қатар студенттердің жеке ой -пікірлері талқыланды.

05 сәуір 2024 ж. 0