ҚКТЖК » Жаңалықтар » "А. С. ПУШКИН" ЕВГЕНИЙ ОНЕГИН".

"А. С. ПУШКИН" ЕВГЕНИЙ ОНЕГИН".

2024 жылдың  4 сәуір  күні Қазалы көлік-техникалық жоғары колледжінде орыс тілі мен әдебиеті  пәнінің оқытушысы  Алибекова Лаура Ерикбаевна  «Локомотив жөндеу слесарі  23 / 9» тобына « А. С. Пушкин «Евгений Онегин».Сюжет «Евгений Онегина» как отражение исторической эпохи. Композиция романа. Сложносочиненные предложения» тақырыбында ашық сабақ өткізді. Сабақ интерактивті панель арқылы жүргізілді.Сабақта көптеген көрнекіліктер: жазушының әр кезеңдегі суреттері, буклеттер, шығармаларынан көрме, түрлі түсті бояулар, бағалау қиындылары,  үлестірмелі жиынтықтар, оқулықтар пайдаланылды. Сабақта: «Тіл жаттықтыру жаттығуы», «Мәтінді мәнерлеп оқу», «Мен актер», «Кластер толтыру» әдістері қолданылды. Интерактивті тапсырмалар: APP.EMAZE.COM, The hat, Wordwall, Learninqapps оқыту платформаларында орындалды. Сабақ барысында барлық студенттер белсене қатысты.Сабаққа колледж директорының оқу- ісі жөніндегі орынбасары Нұралы С.Е., колледж әдіскері Сарсенбаева Г.С.  және оқытушылар қатысып өз пікірлерін білдірді. Сабақ «ӨТЕ ЖАҚСЫ» деп бағаланды!

04 сәуір 2024 ж. 1