ҚКТЖК » Жаңалықтар » «КӘСІБИ БАҒДАР-2024»

«КӘСІБИ БАҒДАР-2024»

Қазалы көлік-техникалық жоғары колледжінде мектеп оқушыларына кәсіби бағдар беру жұмысын жүргізу мақсатында ҚР Білім және ғылым министрінің 2018 жылғы 18 қазандағы №578 бұйрығымен бекітілген «Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарына оқуға қабылдаудың үлгілік қағидаларын» басшылыққа ала отырып, 2024-2025 оқу жылына оқушылар қабылдау мақсатында директордың тәрбие ісі жұмыстары жөніндегі орынбасары Г.Күзембаева, арнайы пән оқытушысы А.Сартай мен физика пәнінің оқытушысы М.Бисеновалар Әйтеке би кентіндегі №165 мектепте  «Екі жақты мекеме арасындығы өзара іс-қимыл және  ынтымақтастық туралы» келісім шарт негізінде мектептің   9 сынып оқушыларына колледжде оқытылатын мамандықтарды таныстырып,  үгіт-насихат жұмыстарын жүргізді.

01 сәуір 2024 ж. 1