ҚКТЖК » Жаңалықтар » ҚҰТТЫҚТАУ!

ҚҰТТЫҚТАУ!

Құрметті әріптестер, ата-аналар мен студенттер!  Сіздерді Ұлыстың ұлы күні-22 наурыз Жыл басы мерекесімен шын жүректен құттықтаймын!Әз-Наурыз дана халқымызда еңсесі биік елдіктің, іргесі сөгілмес бірліктің, ырыс пен ынтымақтың мерекесі саналған. Қазақ халқы үшін Наурыз мейрамы-көктем мен жаңаруды айшықтайтын мерейі тасыған ұлық мереке. Наурыз-көктемгі жаңарудың, махаббаттың, ақ пейіл мен татулықтың мерекесі. Ол-өткенді саралап, болашағымызды болжайтын ерекше мереке.Ақ ниетпен өткенге салауат айтып, ақ тілекпен жаңа жылнаманы бастадық, айтулы Наурыз мерекесі әр шаңыраққа бақыт пен шаттық әкелсін!Наурыз мерекесі барша отбасына ынтымақ пен сәттілік алып келсін!                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Игі тілекпен, Қазалы көлік-техникалық жоғары колледжі директоры Ахметов Болатбек Әбиұлы!

20 наурыз 2024 ж. 1