ҚКТЖК » Жаңалықтар » «АРМЫСЫҢ,ӘЗ-НАУРЫЗ!»

«АРМЫСЫҢ,ӘЗ-НАУРЫЗ!»

Биыл Қазалы көлік-техникалық жоғары колледжінде Наурыз мерекесі жаңа форматта тойланды. Наурызнама онкүндігіне орай 14-23 наурыз аралығында ұлттық құндылықтарымызды ұлықтау, дәріптеу және қазақтың ұлттық киімдерін насихаттау мақсатында  кешенді тәрбие жоспарына сәйкес  14 наурыз-«Көрісу «Амал» мерекесі» күні, 15 наурыз-«Қайырымдылық» күні, 16 наурыз-Мәдениет және ұлттық салт-дәстүрлер» күні, 17 наурыз-«Шаңырақ» күні, 18 наурыз-«Ұлттық киім күні», 19 наурыз-«Жаңару» күні, 20 наурыз-«Ұлттық спорт» күні, 21 наурыз-«Ынтымақ» күні және 22 наурыз-«Жыл басы» күніне орай барлық топтарда мерекелік шаралар ұйымдастырылып, ата-аналар мен студенттер тұсау кесіп, бесікке бала салып, айтулы мерекеде тал көшеттерін отырғызды. «Ұлттық құндылық-тәрбиенің түп қазығы» айдарымен ұлттық салт-дәстүр, бұйым, құндылықтарымызды қайта жаңғыртып, ұршық иіріп, жүн сабап, ұлттық құндылықтарымызды брендке айналдырды. Студенттер қолымен шеберханадан  шыққан күнделікті тұрмысқа қажетті өнімдер мен қазақы нақыштағы әшекей бұйымдарға да сұраныс арта бермек.

19 наурыз 2024 ж. 0