ҚКТЖК » Жаңалықтар » «ЖОЛАУШЫЛАР ВАГОНДАРЫНЫҢ ГЕНЕРАТОРЫ»

«ЖОЛАУШЫЛАР ВАГОНДАРЫНЫҢ ГЕНЕРАТОРЫ»

Қазалы көлік-техникалық  жоғары колледжінде «ЖАҢА ҚАЗАҚСТАН: КӘСІБИ МАМАН, ЖАРҚЫН БОЛАШАҚ» атты апталықтың аясында  өндірістік оқу шебері Ж.Коптлеуова  №В-22/9 Вагон жөндеу слесары тобына  «Жолаушылар вагондарының генераторы» тақырыбында ашық сабақ өткізді.                                                                                             Сабақтың мақсаты: Жолаушылар вагондарының генераторы туралы жалпы мәлімет беру, атқаратын қызметін түсіндіру.                                                                                          Ашық сабақта интерактивті тақта арқылы  презентация, бейнероликтер  көрсетілді. Worldwall платформасы   арқылы студенттерден  үй тапсырмасы сұралып, деңгейлік тапсырмалар арқылы жаңа сабақ қортындыланды. Сабақ өз мақсатына жетті.

22 ақпан 2024 ж. 1