ҚКТЖК » Жаңалықтар » «ҚҰҚЫҚТЫЛЫҚ САУАТТЫЛЫҚ-ЗАМАН ТАЛАБЫ»

«ҚҰҚЫҚТЫЛЫҚ САУАТТЫЛЫҚ-ЗАМАН ТАЛАБЫ»

Қазалы көлік-техникалық жоғары колледжінде І-II курс студенттері арасында қылмыс пен құқық бұзушылықтың алдын алуға байланысты жиналыс болып өтті.

Жиналыстың мақсаты-қылмыс пен құқық бұзушылықтың алдын алу, қылмыс жасаған кәмелетке толмағандарды   есепке қою жөнінде профилактикалық түсіндірме жұмыстарын жүргізу. Жиналыста Қазалы АПБ,  ЖПҚб, ЮПт-ның  аға инспекторы, полиция  майоры М.Бегалиева, Қазалы аудандық пробация қызметінің кәмелетке толмағандар істері жөніндегі инспекторы, әділет капитаны  Д.Ақбердиев пен  колледж директорының тәрбие ісі жұмыстары жөніндегі орынбасары Г.Күзембаева қатысып, балалар мен жасөспірімдердің өмірі мен денсаулығының қауіпсіздігін сақтау бағытында түсіндіру жұмыстарын жүргізді.

11 желтоқсан 2023 ж. 4