ҚКТЖК » Жаңалықтар » «Еселі еңбек - ел ертеңінің кепілі»

«Еселі еңбек - ел ертеңінің кепілі»

Қазалы көлік-техникалық жоғары колледжінде   «Қызмет көрсету»  бірлестігінің ұйымдастыруымен   «Еселі еңбек - ел ертеңінің кепілі»  атты    онкүндіктің  ашылуы болып өтті. Бірлестік жетекшісі Орымбаева Ранай іс-шара жоспарымен таныстырды. Айтулы шараны  колледж директоры, ҚР Білім беру ісінің Құрметті қызметкері Б.Ахметов ашып, құттықтау сөз сөйледі.

Бүгінігі студент - ертеңгі маман «Қызмет көрсету»  мамандықтарының студенттері  өз мамандықтары туралы мәліметтер берді.

QR код заманауи білім беруде таптырмас бағдарламалардың бірі және студенттерді  жан-жақты дамытуға, білімін нығайтуға, қызығушылығын арттыру мақсатында  QR кодпен мамандықтар бойынша электронды оқулықтарды арнайы пән оқытушысы Туктыбаева Ляззат  таныстырды.

13 қараша 2023 ж. 3