ҚКТЖК » Жаңалықтар » 2 СӘУІР-ХАЛЫҚАРАЛЫҚ БАЛАЛАР КІТАБЫ КҮНІ

2 СӘУІР-ХАЛЫҚАРАЛЫҚ БАЛАЛАР КІТАБЫ КҮНІ

Қазалы көлік-техникалық жоғары колледжі кітапханасында «Оқуға құштар колледж» жоспарына сәйкес 2 сәуір- Халықаралық балалар кітабы күніне орай «Әлем балалар әдебиеті» атты кітап көрмесі өткізілді.

Мақсаты-оқырмандардың әдеби кітапқа құштарлығын арттыру, кітапханаға оқырмандар тарту, оқырмандардың ой- өрісін дамыту, оқыған кітаптарын талдай отырып, рухани тәлім- тәрбие беру.

Көрмеге «Әлем балалар әдебиетінің інжу-маржандары» жасөспірімдерге арналған шығармалар сериясымен шыққан балалар әдебиеті классиктерінің ең үздік туындылары қойылды.

Шараға қатысқан студенттер ұсынылған әдебиеттермен таныса отырып, өздеріне қажетті қызықты мағлұматтар алды.

Кітап-біздің рухани құндылығымыз,теңдессіз байлығымыз, өткен замандардың тұңғиық тереңінен сыр шертетін талай оқиғалардың куәсі. Рухани білімнің, мәдениеттің ауадай қажеттілігі, маңыздылығы ешқашан мәнін жойған емес. Сондықтан да, колледж студенттерін кітап оқуға шақырамыз!

03 сәуір 2023 ж. 11