ҚКТЖК » Жаңалықтар » Құттықтаймыз

Құттықтаймыз

Қазалы көлік-техникалық жоғары колледжі 07130100-«Электр жабдықтары» мамандығының  І курс студенті Темірхан Ринат Аманкелдіұлы Академик С.А.Дженкулов атындағы Байқоңыр жоғары колледжі ұйымдастыруымен өткізілген «АСЫЛ СӨЗДІ ІЗДЕСЕҢ, АБАЙДЫ ОҚЫ, ЕРІНБЕ!...» тақырыбындағы облыстық ғылыми-тәжірибелік конференцияға қатысып, жүлделі ІІ орынды иеленді. Ринат Аманкелдіұлының «Абайдың рухани әлемі, һәм иман» тақырыбындағы баяндамасына Қазалы көлік-техникалық жоғары колледжінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің педагог-зерттеуші  Жалдыбаева Гүлмира Пасепбайқызы жетекшілік етті.
Қазалы көлік-техникалық жоғары колледж ұжымы, жүлделі орын иеленген студенті Темірхан Ринат Аманкелдіұлын ҚҰТТЫҚТАП, жетекшісі Жалдыбаева Гүлмира Пасепбайқызына АЛҒЫС білдіреді

23 желтоқсан 2022 ж. 26