ҚКТЖК » Жаңалықтар » "ЭКОНОМИКА ӘЛЕМІНЕ САЯХАТ"

"ЭКОНОМИКА ӘЛЕМІНЕ САЯХАТ"

Қазалы көлік-техникалық жоғары колледжі кітапханасында «Тәуелсіздік-елдігімнің тұмары, ерлігімнің шынары» атты қоғамдық пәндер бірлестігінің апталығы және «Оқуға құштар колледж» жоспарына сәйкес экономика пәнінің оқытушысы Ә.Бекпановпен А.Медеубаева ұйымдастыруымен «Экономика әлеміне саяхат» тақырыбында топаралық сайыс өткізілді.
Мақсаты-студенттердің экономика пәніне деген қызығушылығын арттыру, оқытушы мен студент арасында кері қарым-қатынас орнату, экономикалық мәдениеттерін, білім деңгейлерін жетілдіру, өзін-өзі ұстау, іскерлікке баулу, тәрбиелеу.
Сайысқа қатысушылар 5 тур бойынша бақ сынасты:
І тур «Таныстыру»
ІI тур «Тапқыр болсан тауып көр»
III тур Үй тапсырмасы. «Жаңа қазақстан материалдар топтамасы» тақырыбында өз ойларын презентация, эссе түрінде жеткізу.
ІV тур «Шетелге саяхат»
V тур «Мақалдар сайысы»
Байқауды директорының өндірістік жұмыстары жөніндегі орынбасары А.Ахметовамен директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары С.Нұралы қорытындылап, жеңімпаздарды марапаттады.

14 желтоқсан 2022 ж. 32