ҚКТЖК » Жаңалықтар » «СУИЦИД-ҚОҒАМ ДЕРТІ»

«СУИЦИД-ҚОҒАМ ДЕРТІ»

Қазалы көлік-техникалық жоғары колледжінде облыстық білім басқармасының 19.12.2022 жылғы №07-16/5081 санды хатына сәйкес  «Суицидтің алдын алу және болдырмау бойынша іс-шаралар жоспарына» орай «Суицид-қоғам дерті» тақырыбында кәмелетке толмаган І-ІІ курс студенттеріне сала мамандарының қатысуымен түсіндіру жұмыстары болып өтті.
Шара барысында Қазалы аудандық жастар денсаулығы бөлімінің дәрігері Ә.Алиева «Суицид-қатерлі дерт» тақырыбында баяндама оқыса,                                       Қазалы АПБ, ЖПҚб, ЮПт-ның ага инспекторы, полиция майоры М.Бегалиева, Қазалы ауданаралық ауруханасы «Болат жолы» емханасының психологы Г.Жанайбекова мен Қазалы аудандық теміржол емханасының психологы Ж.Далиевалар жасөспірімдер арасында суицидтің алдын алу, салауатты өмір салтын қалыптастыру бағытында кеңестерімен бөлісті. Колледж студенттері бөлімше мамандарына көкейтесті сұрақтарын қойып, пікір алмасып, өздеріне қажетті мағлұматтар алды.

20 желтоқсан 2022 ж. 35