ҚКТЖК » Жаңалықтар » Мамандықтың бәрі бар,Таңдап-талдап бірін ал /бейінді медиа кеш/

Мамандықтың бәрі бар,Таңдап-талдап бірін ал /бейінді медиа кеш/

"Теміржол қатынасы-Еліміздің саяси жемісі" апталығының 2-ші күні әлеуметтік серіктестік мекемелерден дуалдық жүйе бойынша тағайындалған тәлімгер қатысты. Іс шара айдары ұрпақтар сабақтастығы бойынша ата-ана жолын қуған өнеге  айдарымен ашылды.
Шараның мақсаты:
• Мамандық құндылығы туралы түсініктерді кеңейту. Мамандықты құрметтеу, оның нәтижесіндегі еңбек қуанышы туралы ұғым беру,
• Мамандық таңдаудың негізгі шарттарын таныту,
• Мамандық бойынша еңбек етуде оң шешім қабылдауға, еңбек қуанышын сезінуге, өзінің бойындағы қасиетін тануға жетелеу.
• Логикалық ойлау, жүйелі жоспар құру, іскерлік қабілеті дамыту,
• Студенттерге кәсіптік таңдау бойынша психологиялық қолдау көрсету. шыңдау.
• Еңбекқорлыққа, еңбекті қадірлей білуге, табысты болуға тәрбиелеу.
• Өмір туралы, мамандықтар туралы, алдағы уақытта мамандықты таңдау әдістері туралы білімдерін, түсініктерін кеңейте отырып, мамандықтарға деген ынта –ықыласын арттыру.
•Міндеті: Студенттердің кәсіби табандылығын анықтау, психологиялық дайындығы мен қиындықтан шығу шеберлігін шыңдау.
Шараны Теміржолшылар  гимнін орындап Г-21/9 тобының студенті Диана  ашты.
Медиалық кеште студенттер теміржолдың жаңа көкжиектерімен мультимедиалық ақпараттар арқылы көкейкесті мәселелерге жауап ала білді. Студенттерге мамандыққа қатысты жұмбақтар қойылып,еңбекке баулу бағыты бойынша мәтел мен нақыл сөздер жалғасын табу яғни проблемалық оқыту бойынша деңгейлік тапсырмалар қойылды.
Шараға 1,2,3,4курс студенттері ат салыса отырып қатысты.
Кеш кіріктірілген түрде өтіп, студенттердің мамандыққа деген қызығушылығы арта түсті.Кеш соңында белсенді оқытушылар мен студенттер сұрақ-жауап арқылы бағаланып, сыйлықпен еленді.
Кешті Қазалы сигнализация және байланыс дистанциясының жетекші инженері Мейрамбек мырза игі тілектері мен лебізі арқылы қорытындылады.
22 қараша 2022 ж. 44