ҚКТЖК » Жаңалықтар » "ҚЫЗ БАЛАНЫҢ ҚОҒАМДАҒЫ РОЛІ"

"ҚЫЗ БАЛАНЫҢ ҚОҒАМДАҒЫ РОЛІ"

«Қыз балвның қоғамдағы ролі» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.
Мақсаты-қыз балаларға адамгершілік, адалдық, іс-қимыл, жүріс- тұрыс дағдысы, қыз намысы, сымбаты туралы жан-жақты мағлұмат беру арқылы қыз балалардың бойына рухани-адамгершілік, әдептілік, имандылық  қасиеттерді дамыту және оларды жеке бас гигиенасын сақтауға тәрбиелеу.
Іс-шараны колледж директорының тәрбие ісі жұмыстары жөніндегі орынбасары Г.Алпысбайқызы ашып, қыз балаға берілетін тәрбиенің маңызы, қыздардың тән мен ар тазалығы туралы түсіндірді.
Кеш қонақтары қыздардың Қазалы аудандық жастар денсаулығы бөлімінің  дәрігері Ә.Алиева, Қазалы теміржол емханасының психологы Ж.Далиева, дәрігер гинеколог А.Ахметова, Сөсқ мейіркеші К.Мұстафаевалар жасөспірімдер арасындағы ерте жүктіліктің алдын алу туралы жалпылама ақпарат беріп өтті және жиналыста тақырыпқа байланысты көптеген сұрақтар қойып пікір алмасты. Колледж мейіркеші А.Айман қыз балалардың жеке гигиенасы, достарымен және құрбылармен күнделікті қарым-қатынаста жаман әдеттерден аулақ болу қағидалары, тән тазалығы, қарым-қатынас ережелерін, ерте жүктіліктің алдын алу шараларын түсіндіріп өтті.

01 қараша 2022 ж. 36