ҚКТЖК » Жаңалықтар » ҚАЗАҚСТАН-МЕНІҢ ОТАНЫМ!

ҚАЗАҚСТАН-МЕНІҢ ОТАНЫМ!

Қазалы көлік-техникалық жоғары колледжінде 25 қазан-Республика күніне орай «Электр жабдықтарын жөндеу электр слесары» тобында /топ жетекшісі Л.Мұхашова/ «Қазақстан-туған жерім, ұлы өлкем!» атты ашық тәрбие сағаты болып өтті.  Іс-шарада   колледж кітапханашысының ұйымдастыруымен «Менің Отаным-Қазақстан!» тақырыбында кітап көрмесі қойылып, «Қайта оралды қазағыма Республика күні» атты видеоролик көрсетілді. Шарада топ студенттері  Республика күніне арнап көркем сөз оқып,  патриоттық ән шырқап, қойылым қойды. Тәрбие сағатына қатысқан ата-аналар қауымы балаларының өнерін тамашалап, игі тілектерін білдірді. Кешті колледж директорының тәрбие ісі жұмыстары жөніндегі орынбасары. Г.Алпысбайқызы қорытындылап, ұлттық мерекенің тарихи орны туралы айтты.

20 қазан 2022 ж. 74