ҚКТЖК » Жаңалықтар » «MENІ QYZYQTYRATYN JARATYLYSTANÝ ÁLEMІ»

«MENІ QYZYQTYRATYN JARATYLYSTANÝ ÁLEMІ»

«Болашақ» жоғары медицина колледжінде  «MENІ QYZYQTYRATYN JARATYLYSTANÝ ÁLEMІ» атты облыстық биология және химия пәндері бойынша олимпиада өткізілді. Олимпиаданың мақсаты- биология және химияға  қызығушылық танытатын, химия есептері мен биологиялық препараттарды зерттеу тапсырмаларын шығармашылықпен шеше алатын білім алушылардың белсенділігін ынталандыру. Әр оқу орнының білім алушылары арасындағы достықты нығайтып, өзара әрекеттестік пен ынтымақтастықты дамыту.
Сайыстың қорытындысымен  Қазалы көлік-техникалық жоғары колледжінің Г-21/9 оқу тобының І курс  студенті А.Акаша ІІ орын /жетекшісі Н.Дүйсембаева/иеленсе, Г-21/9 тобының студенті  Г.Маратқызы /жетекшісі Н.Избан/ Алғыс хатпен марапатталды. Жеңісті күндеріңіз көп болсын!

13 сәуір 2022 ж. 155