ҚКТЖК » Жаңалықтар » "Aрмандарға-Birge"

"Aрмандарға-Birge"

Қазалы ауданында әлеуметтік кәсіпкерлікті дамыту бағытында 2022 жылдың наурыз-қараша айлары аралығында жүзеге асырылатын "Aрмандарға-Birge"әлеуметтік жобасына қолдау көрсету бойынша "Шапағат" мүгедек балаларды сауықтандыру орталығы" қоғамдық қоры президенті Ш.Қ.Жеңсікбаевамен Қазалы көлік-техикалық жоғары колледж директоры Б.Ә.Ахметов екі жақты меморандумға қол қойды.
Меморандум мақсаты: Халықаралық және Ұлттық заңдарда нормативтік актілерде көрсетілгендей сауатты да білікті болуына қажетті ақпаратты тарату арқылы әлеуметтік жобаға қатысушы тұлғалармен бірлескен жұмыстар жасауға және де басқа да құқықтарға ие сенімді болу.
Міндеті: Колледж шеберлері мен студенттерінің практикасын екі жақты дәріптей отырып, тәжірибе алаңын құру.

02 сәуір 2022 ж. 139