ҚКТЖК » Жаңалықтар » Колледжішілік «KKTJKSKILLS-2022»-білікті маман дамытудың маңызды элементі тақырыбындағы чемпионаттың ашылу салтанаты

17 наурыз күні Қазалы көлік-техникалық жоғары колледжінде директорымыз  Болатбек Әбиұлының бастамасымен  директордың оқу-өндірістік жұмыстары жөніндегі орынбасары Анар Барлыққызының ұйымдастыруымен  жылдық жоспарына сәйкес   дәстүрге айналған WorldSkills стандарты шеңберінде «KKTJKSKILLS-2022» -кәсіби шеберлік байқауы басталды.                                                                         Мақсаты: Кәсіптік білім беру жүйесі білім беруді дамытудың қазіргі заманғы деңгейлеріне және жұмыс берушілердің талаптарына сәйкес өз кәсібінің хас шеберлерін анықтау.
«Кондитер ісі», «Кірпіш қалау», «Дәнекерлеу технологиясы», «Графикалық дизайн», «Теміржол қозғалысын басқару», «Жол шаруашылығы», «Локомотивті басқару», «Теміржол көлігіндегі тасымалды ұйымдастыру» құзыреттіліктері бойынша қатысушының білім мен білік деңгейін анықтау үшін комиссия құрамына әлеуметтік серіктестерден сарапшылар енді.
Өз мақсатына батыл қадам жасаушы жастарымызға, колледжішілік ««KKTJKSKILLS-2022»   чемпионаты қатысушыларына Сәттілік тілейміз!

17 наурыз 2022 ж. 181