ҚКТЖК » Жаңалықтар » ЖАСӨСПІРІМДЕР АРАСЫНДАҒЫ ҚҰҚЫҚ БҰЗУШЫЛЫҚТЫҢ АЛДЫН АЛУ

ЖАСӨСПІРІМДЕР АРАСЫНДАҒЫ ҚҰҚЫҚ БҰЗУШЫЛЫҚТЫҢ АЛДЫН АЛУ

Қазалы көлік-техникалық жоғары  колледжінде Қызылорда облысы білім басқармасының #07/20-664 санды және кәмелетке толмағандардың істері және олардың құқықтарын қорғау жөніндегі облыстық комиссияның 2021 жылғы 21 желтоқсандағы #4 отырыс хаттамалық тапсырмасына сәйкес жасөспірімдер арасында құқық бұзушылықтың алдын алу мақсатында  Қазалы аудандық Жастар ресурстық орталығының маманы Ә.Есмағанбетов, Қазалы аудандық "Болат жолы" емханасының психологы Г.Жанайбекова, Қазалы аудандық теміржол емханасының психологы Р.Ақынғазықызы, Қазалы аудандық полиция бөлімінің жергілікті полиция бөлімшесінің ювеналды полиция тобының инспекторы, полиция майоры  М.Бегалиева, полиция капитаны Г.Төлепбергенқызы және колледж директоры Б.Ахметовтер қатысып, білім алушылармен түсіндірме жұмыстарын жүргізді.

28 ақпан 2022 ж. 157