ҚКТЖК » Жаңалықтар » ҚҰҚЫҚ БҰЗУШЫЛЫҚ, ҚЫЛМЫС ЖӘНЕ ТОПТЫҚ ТӨБЕЛЕСТІҢ АЛДЫН АЛУ.

ҚҰҚЫҚ БҰЗУШЫЛЫҚ, ҚЫЛМЫС ЖӘНЕ ТОПТЫҚ ТӨБЕЛЕСТІҢ АЛДЫН АЛУ.

Қазалы көлік-техникалық жоғары колледжінде жасөспірімдер мен І-II курс студенттерінің ата-аналары  арасында кәмелетке толмағандардың істері және олардың құқықтарын қорғау жөніндегі облыстық комиссияның 2020 жылғы 19 қарашадағы №9 отырысында көтерілген өзекті тапсырмаларына сәйкес топтық төбелес, қылмыс пен құқық бұзушылықтың алдын алуға байланысты ағымдағы жылдың 06 желтоқсаныкүні ZOOM арқылы онлайн форматта ата-аналар жиналысы болып өтті.
      Жиналыстың мақсаты-топтық төбелес пен құқық бұзушылықтың алдын алу профилактикалық шараларын ұйымдастыру, балалар мен жасөспірімдердің өмірі мен денсаулығының қауіпсіздігін сақтау бағытында түсіндіру жұмыстарын жүргізу, ақпараттандыру-әдістемелік көмектер беру.
      Жиналыста Қазалы АПБ,  ЖПҚб, ЮПт-ныңаға инспекторы, полиция  майоры М.Бегалиева, Қазалы аудандық прокуратурасының прокуроры А.Адилов, колледж директоры Б.Ахметов пен колледж директорының тәрбие ісі жұмыстары жөніндегі орынбасары Г.Күзембаева қатысып, балалар мен жасөспірімдердің өмірі мен денсаулығының қауіпсіздігін сақтау бағытында түсіндіру жұмыстарын жүргізді.

06 желтоқсан 2021 ж. 277