ҚКТЖК » Жаңалықтар » Жиналыс

Жиналыс

Қазалы көлік-техникалық жоғары колледжінде құқық бұзушылықтың алдын алуды түсіндірудің бірлескен жұмыс кестесіне, кәмелетке толмағандардың істері және олардың құқықтарын қорғау жөніндегі облыстық комииссияның 2020 жылғы 19 қарашадағы №9 отырысы хаттамасы тапсырмасына сәйкес құқық бұзушылықтың алдын алу профилактикалық шараларын ұйымдастыру, жасөспірімдердің өмірі мен денсаулығының қауіпсіздігін сақтау бағытында түсіндіру жұмыстарын жүргізу,  ақпараттандыру-әдістемелік көмектер беру мақсатында 1-2 курс студенттерімен Zoom платформасы арқылы жиналыс өтті.Жиналысқа құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің Қызылорда облысы бойынша  басқармасының  Қазалы ауданы  бойынша статисі,  жұмыс тобының мүшесі С.Теңел, Қазалы АПБ,  ЖПҚб, ЮПт-ның  аға инспекторы, полиция  майоры, жұмыс тобының мүшесі М.Бегалиева, Қазалы аудандық емханасының акушер-гинекологы, жұмыс тобының мүшесі Г.Аюп, Қазалы аудандық емханасының психиатр дәрігері, жұмыс тобының мүшесі Б.Тлеумбетов қатысып, балалар мен жасөспірімдердің өмірі мен денсаулығының қауіпсіздігін сақтау бағытында түсіндіру жұмыстарын жүргізді.

19 сәуір 2021 ж. 394