ҚКТЖК » Жаңалықтар » «WorldSkills College-2021»

«WorldSkills College-2021»

«WorldSkills Kazakhstan» ұлттық чемпионатының облыстық кезеңіне қатысушыларды іріктеу мақсатында «WorldSkills College-2021» коледжішілік байқауы Қызылорда облыстық оқу орталығының (әдістемелік кабинет) жұмыс кестесіне сәйкес Қазалы көлік-техникалық жоғары колледжінің базасында төмендегі құзіреттіліктер бойынша өткізілді:
  • «Дәнекерлеу (пісіру) технологиясы» ;
  • «Слесарлық іс»;
  • «Электромантаждық жұмыстар»;
  • «Кондитер» ;
  • «Компьютерлік ойын үшін 3D моделдеу».
Байқауға 5 құзіреттілік бойынша 32 білім алушы қатысты. Білім алушылардың орындаған тапсырмаларын бағалау мақсатында әлеуметтік серіктес өндірістік мекемелерден сарапшы мамандар шақырылды. Атап айтсақ:
  • «Вокзал сервис» кондитер орталығының меңгерушісі-Нурбаева А;
  • ЖШС «РЗА нан» технолог-Қуантай Г;
  • «LCI-MK» Арматур цехының шебері-Әлиасқарұлы С;
  • «ЭЧ-26» инженер –Жақсылықов С;
  • Қазалы аудандық оқушылар үйінің оқытушысы – Иманалиева Г.
Байқау соңында сарапшыларәр құзіреттілік бойынша жеңімпаздарды анықтап, «WorldSkills Kazakhstan» ұлттық чемпионатының облыстық кезеңіне жолдама берілді.
  • «Кондитер» құзіреті Әлдебай Назерке Еркебұланқызы ;
  • «Слесарлық іс» құзіреті Жетенов Нұртілек
  • «Электромантаждық жұмыстар» құзіреті Наметов Мақсат ;
  • «Дәнекерлеу (пісіру) технологиясы» құзірет Кеңес Жеңісбек;
  • «Компьютерлік ойын үшін 3D моделдеу» құзіреті Серік Дамир Серікұлы;
«WorldSkills Kazakhstan» ұлттық чемпионатының облыстық кезеңіне жолдама алған колледж білім алушыларын ҚҰТТЫҚТАП,  СӘТТІЛІКтілейміз.

03 наурыз 2021 ж. 641