ҚКТЖК » Жаңалықтар » ЖАТАҚХАНАЛАРДЫҢ ЖАҒДАЙЫ ПАРТИЯ БАҚЫЛАУЫНДА

ЖАТАҚХАНАЛАРДЫҢ ЖАҒДАЙЫ ПАРТИЯ БАҚЫЛАУЫНДА

Сапалы білім алудың қолжетімділігі мен сапасын арттырып, студент жастардың жатақханадағы жағдайын жақсарту мақсатында, ҚР Тұңғыш Президенті Н.Ә.Назарбаевтың "Президенттің бес әлеуметтік бастамасы" атты халыққа Үндеуінің үшінші бастамасының Қызылорда облысында іске асуы бойынша ауданымыздағы колледждердің жатақханаларының жай күйіне партиялық бақылау жасалды.
"Nur Otan" партиясы Қазалы аудандық филиалы жанындағы партиялық бақылау комиссиясының төрағасы Бекбаулов Бекқали, аудандық партия филиалы төрағасының бірінші орынбасары Мәмбетжан Қасқырбек, аудандық мәслихат депутаты Сарабеков Әділбек, "Jas Otan" ЖҚ аудандық бөлімше басшысы Иманалиева Гүлдәрі және аудандық партия филиалының сарапшысы Кенжалиева Алтынай мен БАҚ өкілдері Қазалы көлік-техникалық жоғары колледжінде болып, жатақхананың жай күйін бақылады.

22 қаңтар 2020 ж. 898