ҚКТЖК » Жаңалықтар » Ашык есік күндері

Ашык есік күндері

Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың 2017 жылғы 31 қаңтаардағы Қазақстан халқына арналған «Қазақстанның үшінші жаңғыруы: жаhандық бәсекеге қабілеттілік» атты дәстүрлі жолдауында «Баршаға арналған тегін кәсіптік-техникалық білім беру» жобасы іске асырыла бастағандығы баршамызға мәлім болатын.
Осыған орй аудан көлеміндегі білім беру мекемелерінің 9 сынып оқушыларына кәсіптік бағдар беру мақсатында колледждің базасымен таныстыру үшін қаңтар айының 20-31 күндері аралығында колледжде ашық есік күні өтетінін хабарлаған болатынбыз.
90 жылдық тарихы бар Қазалы көлік-техникалық жоғары колледжіне жоспарға сәйкес, 2020 жылдың 21 қаңтар күні аудандық білім бөліміне қарасты №70 мектебі мен № 266 мектеп-лицейдің 9 сынып оқушыларынан (100 - ге жуық) оқушы келіп колледждің материялдық оқу базасын аралатып, арнайы дайындалған бейне ролик көрсетіліп мамандықтармен таныстырылды.

21 қаңтар 2020 ж. 775