ҚКТЖК » Жаңалықтар » «ТжКББ ұйымдарына дуальді оқытуды ендірудегі нәтижелер және оны дамыту жолдары» семинар-практикум

2019 жылғы 5 сәуірде Қазалы көлік-техникалық жоғары колледжінде Қызылорда облысының білім басқармасының бекітілген жоспарына сәйкес «ТжКББ ұйымдарына дуальді оқытуды ендірудегі нәтижелер және оны дамыту жолдары» тақырыбында семинар-практикум өткізілді.
Семинар-практикумға облыстық білім басқарма басшысының орынбасары Ж.К.Шинтасов,Қызылорда облыстық оқу орталығы әдістемелік кабинетінің техникалық-кәсіптік бөлім бастығы Б.Д.Дүрманов,колледж директорлары,директордың оқу-өндіріс жөніндегі орынбасарлары мен аға шеберлер,әдіскерлер және дуальді оқыту әдісін енгізуге жауапты мамандар қатысты.
Семинар-практикумға қатысушылар колледждің материальды-техникалық базасымен және дуальді оқыту жүйесі бойынша әлеуметтік серіктес мекемелердің базасымен танысты

05 сәуір 2019 ж. 1 040