ҚКТЖК » Жаңалықтар » Облыстық «WORLDSKILLS-2024» кәсіби шеберлік чемпионатының жеңімпаздары

Облыстық «WORLDSKILLS-2024» кәсіби шеберлік чемпионатының жеңімпаздары

13 маусым күні Қазалы көлік-техникалық жоғары колледжі ұжымы  облыстық «WORLDSKILLS-2024» кәсіби шеберлік чемпионатының іріктеу кезеңінің жеңімпаздарын марапаттау салтанатына қатысты. Жеңімпаздарымыз «Инженерлік графика CAD»  құзыреттілігі бойынша Қ-21/9 тобының студенті Жолмырза Жадыра (жетекшісі Қ.Әмірханов),«Кірпіш қалау» құзыреттілігі бойынша Қ-21/9 тобының студенті Кулшар Аймырза (жетекшісі М.Нұртаза) жоғары кәсіби шеберлігі мен біліктілігі үшін басқарма басшысының дипломы және медальдарымен марапатталып, «Сандық бағдарламалық басқарудағы станоктармен токарлық жұмыс» құзыреттілігі бойынша   То-21/9 тобының студенті Абдулла Аян (жетекшісі М.Нуржигитов) республикалық чемпионатқа жолдама алды.

14 маусым 2024 ж. 2