ҚКТЖК » Жаңалықтар » «КӘСІБИ БАҒДАР-2024»

«КӘСІБИ БАҒДАР-2024»

Қазалы көлік-техникалық жоғары колледжінде мектеп оқушыларына кәсіби бағдар беру жұмысын жүргізу мақсатында ҚР Білім және ғылым министрінің  2018 жылғы 18 қазандағы №578 бұйрығымен бекітілген «Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарына оқуға қабылдаудың үлгілік қағидаларын» басшылыққа ала отырып, 2024-2025 оқу жылына оқушылар қабылдау мақсатында химия пәнінің  оқытушысы  Н.Избан мен дене тәрбиесі пәнінің оқытушысы А.Мендалиевалар Әйтеке би кентіндегі №276 мектепте «Екі жақты мекеме арасындығы өзара іс-қимыл және  ынтымақтастық туралы» келісім шарт негізінде 9 сынып оқушыларына колледжде оқытылатын мамандықтарды таныстырып,  үгіт-насихат жұмыстарын жүргізді.

09 сәуір 2024 ж. 0