ҚКТЖК » Жаңалықтар » «КӘСІБИ БАҒДАР-2024»

«КӘСІБИ БАҒДАР-2024»

Қазалы көлік-техникалық жоғары колледжінде мектеп оқушыларына кәсіби бағдар беру жұмысын жүргізу мақсатында ҚР Білім және ғылым министрінің 2018 жылғы 18 қазандағы №578 бұйрығымен бекітілген «Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарына оқуға қабылдаудың үлгілік қағидаларын» басшылыққа ала отырып, 2024-2025 оқу жылына оқушылар қабылдау мақсатында директордың оқу ісі жұмыстары  жөніндегі орынбасары С.Нұралы, арнайы пән оқытушысы Қ.Абилдаев, орыс тілі пәнінің оқытушысы Н.Утембетова мен қазақ тілі пәнінің оқытушысы Ф.Алипбаевалар Әйтеке би кентіндегі №170 мектепте  «Екі жақты мекеме арасындығы өзара іс-қимыл және  ынтымақтастық туралы» келісім шарт негізінде мектептің   9 сынып оқушыларына колледжде оқытылатын мамандықтарды таныстырып,  үгіт-насихат жұмыстарын жүргізді.

03 сәуір 2024 ж. 0