ҚКТЖК » Жаңалықтар » “ЖАС ҚҰРЫЛЫСШЫ” БАЙҚАУЫ.

“ЖАС ҚҰРЫЛЫСШЫ” БАЙҚАУЫ.

Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдары арасында өткізілген “Жас құрылысшы” командалық байқауында Қазалы көлік-техникалық жоғары колледжі студенттері жүлделі ІІ орынды иеленді. Командалық топ төмендегі бағыт бойынша байқау сынағына қатысып, жүлделі орындарды иеленді:

• Н.Палманов ІІ орын-“Сызба геометрия және инженерлік графика” бойынша олимпиада /жетекшісі Р.Талиев/

• Ж.Жолмырза-ІІІ орын “AutoCAD бағдарламасы”бойынша жобаны орындап, оны 3D модельге айналдыру”

/жетекшісі Р.Талиев/

• А.Кулшар-ІІІ орын “Мен таңдаған мамандық”тақырыбында видеоблог”

/жетекшісі М.Нұртаза/

• Р.Едіге-ІІІ орын “Қызылорда-менің көзіммен” эскиздік жоба сызу” /жетекшісі М.Нұртаза/

Облыстық «ЖАС ҚҰРЫЛЫСШЫ» командалық байқауда өз шеберлігі мен білімін дәлелдей білген студенттерімізді, мамандықтың қыр-сырын меңгертіп, бағыт-бағдар берген жетекшілері М.Құрманғазыұлы мен Р.Максутұлына алғысымызды білдіреміз.

20 желтоқсан 2023 ж. 11