ҚКТЖК » Жаңалықтар » «ЕСІРТКІ-АДАМНЫҢ ҚАСЫ, АУРУДЫҢ БАСЫ»

«ЕСІРТКІ-АДАМНЫҢ ҚАСЫ, АУРУДЫҢ БАСЫ»

Қазалы көлік-техникалық жоғары колледжінде облыстық полиция департаментінің 2023 жылғы 29 тамыздағы №1-21-5/3282 хатына сәйкес Нашақорлыққа қарсы күрестің 2023-2025 жылдарға арналған кешенді жоспарының тармақтарын орындау және ел аумағында есірткі қаупіне қарсы іс-қимыл жұмыстарын жандандыру мақсатында валеология пәнінің оқытушысы Н.Дүйсембаеваның  ұйымдастырумен «Есірткі-адамның қасы, аурудың басы» атты дәріс сабағы өткізілді. Мақсаты-жас ұрпаққа адам денсаулығының қымбаттылығын түсіндіру, студенттердің зиянды заттарды қолдануға деген теріс көзқарастарын қалыптастыру және денесін шыңдауға, таза да әдемі болуға тәрбиелеу болып табылады. Шара барысында  студенттерге «Есірткі-адамзаттың соры» бейнебаяны көрсетіліп, ситуациялық сұрақтар қойылды.

18 қазан 2023 ж. 1