ҚКТЖК » Жаңалықтар » "KKTJKSKILLS" ЧЕМПИОНАТЫНЫҢ КОЛЛЕДЖІШІЛІК КЕЗЕҢІНІҢ АШЫЛУ САЛТАНАТЫ

"KKTJKSKILLS" ЧЕМПИОНАТЫНЫҢ КОЛЛЕДЖІШІЛІК КЕЗЕҢІНІҢ АШЫЛУ САЛТАНАТЫ

15.02.2023ж Колледжде Қызылорда облысының білім басқармасы мен Қызылорда облыстық оқу орталығының (әдістемелік кабинет) жұмыс кестесіне сай ІІ,ІІІкурс білім алушылары арасында

«Ағаш өңдеу жұмыстары»,

«Станокта токарлық жұмысты орындау»,

«Графикалық дизайн»,

"Цифрлық технологияларды қолдану",

«Кірпіш қалау», «Дәнекерлеу технологиясы» құзыреттіліктері бойынша " World Skills Kazakstan"Ұлттық чемпионатының колледжішілік кезеңінің ашылу салтанаты өткізілді. Чемпионатты колледж директоры Ахметов Болатбек Әбиұлы ашып, қатысушыларға сәттілік тіледі.Ашылу салтанатына әлеуметтік серіктес мекенің жұмыс берушілерінен 8 сарапшы қатысып, колледждің чемпионатқа дайындық шараларына оң бағаларын беріп өтті.Атап айтар болсақ; Локомотив зауытының токарь цехінің инженері, индустриальдық кеңес мүшесі, тәлімгер Әбдіразақов Серік, колледж түлегі жеке кәсіпкер дәнекерлеу маманы, қамқоршылық кеңес мүшесі Бигиристанов Манас, Намыс құрылыс мекемесінің орынбасары Дүйіс Сәбит, Қазалы ағаш бұйымы ЖК колледж түлегі  Ембергенов Талғат, Аралбаев Тұрар, Ерекше сый ЖК Қаниев Мейірімжан кәсіби байқауға қатысушыларға өз тәжірибесімен бөлісіп сәттілік тіледі. Чемпионатқа 5 бес құзіреттілік бойынша 25 студент қатысты.

16 ақпан 2023 ж. 5