ҚКТЖК » Жаңалықтар » НАШАҚОРЛЫҚ-ҒАСЫР КЕСЕЛІ

НАШАҚОРЛЫҚ-ҒАСЫР КЕСЕЛІ

Қазалы көлік-техникалық жоғары колледжінде 26 маусым-Халықаралық нашақорлыққа қарсы күрес күніне орай  жасөспірімдер арасында есірткі, психотропты заттардың зияны, оның алдын алу мақсатында  "ЕСІРТКІЛІК ЖӘНЕ ТОКСИКАЛЫҚ ЗАТТАРДЫҢ АДАМНЫҢ РЕПРОДУКТИВТІК ДЕНСАУЛЫҒЫНА ӘСЕРІ" тақырыбымен директордың тәрбие ісі жұмыстары жөніндегі орынбасары Г.Күзембаеваның ұйымдастыруымен дөңгелек үстел болып өтті.  Шара барысында Қазалы аудандық жастар денсаулық бөлімінің дәрігерлері Г.Қонысбаева, А.Алиева,  А.Ақатайлар І курс студенттеріне салауатты өмір салтын ұстануға үйрету, ғасыр дерті болып саналатын зиянды әдеттер темекі шегу, есірткі заттарды пайдаланудан аулақ болу мақсатында  түсіндірме жұмыстарын жүргізді.

10 маусым 2022 ж. 134