ҚКТЖК » Жаңалықтар » ТУБЕРКУЛЕЗБЕН КҮРЕС

ТУБЕРКУЛЕЗБЕН КҮРЕС

Қазалы көлік-техникалық жоғары колледжінде салауатты ұлт қалыптастыру мақсатында "Саналы ұрпақ" ұйымы  мүшелерінің қатысуымен "Туберкулездің алдын алу шаралары" атты тәрбие  сағаты болып өтті.
Қатерлі дерттің алдын алу, студенттер арасында зиянды әрекеттерден аулақ болуға үндеу, оларға психологиялык дағдарыста комектесу мақсатында ұйымдастырылған іс-шараға Қазалы аудандық Жастар денсаулығы бөлімінің  дәрігері Ә.Алиева қатысып, тақырыпқа орай дәріс оқып, кәсіби маман ретінде түрлі кеңестер айтса, колледж мейіркеші А.Айман тақырып ауқымында  баяндама жасады. Директордың тәрбие ісі жұмыстары жөніндегі орынбасары Г.Күзембаева білім алушыларды салауатты өмір салтын сақтап, қоғам белсендісі болуға шақырды.

06 сәуір 2022 ж. 136