ҚКТЖК » Жаңалықтар » Құттықтаймыз

Құттықтаймыз

2021жылдың 16 сәуірінде Қазақстан Республикасының тәуелсіздігі тұғырығының кемеңгерлігіне 30жыл және Алматы теміржол көлігі колледжінің 15жылдық мерейтойына орай өткізілген "Кәсіптік білім беруді дамытудың заманауи векторлары: білім беру ұйымдарының оқу үрдісінде инновациялық технологияларды қолдану тәжірбиесі" тақырыбында республикалық-ғылыми -тәжірибелік конференциясы зум платформасы арқылы өткен болатын. Конференцияға барлық инженер педагогтердің қатысуына колледж директоры Б.Ә.Ахметов ықпал жасады. Ал білім мен білік дағдысын қалыптастырып, ғылыми жұмыстарымен озық мамандар даярлаудың креативтілігін жүзеге асыруда кіші ғылыми жұмыстардың колледжшілік жетекшісі, директордың оқу-өндірістік жұмыстары жөніндегі орынбасары міндетін уақытша атқарушы Ахметова А.Б ұйымдастыруымен Г.А.Күзембаева,Н.Асқарбек, Абильдаев Қ., Садуақасова Қ., Утембетова Н., Орымбаева Р., Еримбетов Қ., Сартай А.,Тажимуратова Б., Мухашева Л., Садықова А., Ахметва А., Ахметулаев А., Каримсакова К., Утепов Е. аталған конференция материал жинағына мақалалары жарық көріп сертификат иеленді. Сонымен қатар, қашықтықтан өткен конференцияға сілтеме арқылы қатысушы тыңдаушылар қатарынан табылған бірнеше оқытушы шеберлерімізге электронды нұсқада сертификаттар табысталды.

16 сәуір 2021 ж. 247