ҚКТЖК » Жаңалықтар » ЖАҢА ЗАҢДЫЛЫҚТАРМЕН ТАНЫСТЫРУ

ЖАҢА ЗАҢДЫЛЫҚТАРМЕН ТАНЫСТЫРУ

23.01.2020 жылы Қазалы ауданының прокуроры Мырзабаев Бақытжан Әбдіжаппарұлы колледждің инженер-педагогтарымен және білім алушы студенттерімен кездесу ұйымдастырды. Кездесудің басты мақсаты: Қазақстан Республикасының 11.01.2020 жылдан бастап қолданысқа енгізілген Әкімшілік құқық бұзушылық пен қылмыстық кодекстерге енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды таныстыру, білім алушылардың құқық бұзушылықтың алдын-алу және жолын кесу, келеңсіз жағдайларды болдырмау үшін қылмыстылыққа жол бермеуге шақыру. Кездесу барысында қызметкерлер мен студенттер тарапынан сұрақтар қойылып, қанағаттанарлық жауаптар алынды.
Іс-шараны директордың оқу-тәрбие жұмыстары жөніндегі орынбасары Серік Талқанбайұлы қорытындылап, білім алушылармен жүргізіліп жатырған тәрбиеге жұмыстарымен таныстырды.

23 қаңтар 2020 ж. 654