ҚКТЖК » Жаңалықтар » «Жас өнертапқыш-2019»

«Жас өнертапқыш-2019»

Қызылорда облысының білім басқармасы, облыстық білім және ғылым қызметкерлері комитеті мен Қызылорда облыстық оқу орталығының /әдістемелік кабинет/ жылдық жұмыс жоспарына сәйкес 2019 жылдың 15 қараша күні  техникалық және кәсіптік білім беру оқу орындарының білім алушылары арасында «Жас өнертапқыш-2019» атты техникалық шығармашылық байқауы болып өтті.
Байқау барысында Қазалы көлік-техникалық жоғары колледжінің «Сигнал беру, орталықтандыру және бұғаттау құрылғыларына қызмет көрсету және жөндеу электр монтері» мамандығының №86 топ студенті /ІІ курс/ Тәңірберген Данияр Оңталапұлы ІІ орын иеленіп, дипломмен марапатталды.
Жоба жетекшісі топтың өндірістік оқу шебері Бақбергенов Мейрамбек Әуесбайұлы мен Тәңірберген Данияр Оңталапұлын жетістіктерімен колледж ұжымы атынан шын жүректен құттықтаймыз!

15 қараша 2019 ж. 647