ҚКТЖК » Жаңалықтар » "АДАЛДЫҚ САҒАТЫ"

"АДАЛДЫҚ САҒАТЫ"

1 қыркүйек – Білім күніне орай «Саналы ұрпақ – жарқын болашақ» тақырыбында салтанатты жиын болып өтті. Білім күніне арналған «Адалдық сағаты» атты тәрбие сағатына Қазалы аудандық ардагерлер кеңесінің төрағасы Оразғали Бекпанов Достанұлы, ардагер ұстаз, колледж түлегі Ақниязов Молдабай, Жастар Ресурстық Орталық директоры Олжас Ахметов, колледжішілік ата-аналар кеңесінің төрайымы Айтбаева Бағдат және студенттердің қатысуымен алғашқы сабақ өткізілді.
Колледж жастар ұйымының жетекшісі Құсан Еркін және топ жетекшілерідің ұйымдастыруымен 2019-2020 оқу жылына қабылданған І курс студенттерге «Саналы ұрпақ – жарқын болашақ» тақырыбы аясында «Адалдық сағатының» слайдын көресете отырып түсіндірме жұмыстары жүргізілді.

01 қыркүйек 2019 ж. 1 109